Çekmeköy Belediyesi | Dergi Teneffüs

Başkandan

Ahmet Poyraz

Başkandan

Sevgili gençler,

Bahar enerjisiyle dolup taştığımız ve yaz mevsimini karşılamaya hazırlandığımız bu ay, sizler için yine dopdolu bir sayı hazırladık. Bu yıl da merakla beklenen TEKNOFEST’i kapağımıza taşıyoruz. Rekorlarla dolu bu festivalin 2022 ayağı için hazırlıklar ne durumda, bir göz atıyoruz.

İstanbul’un fethinin 569. yıldönümünü kutladığımız bu ay, çağ açan padişah Fatih Sultan Mehmet Han’ı anıyoruz. Eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken, tüm öğrencileri yakından ilgilendiren sınav stresi konusuna da değiniyoruz. Siz de sınav stresiyle başa çıkmanın yollarını sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Öte yandan, yeni spor yasasının getirdiği yenilikleri mercek altına alıyoruz. Seyahat bölümümüzde en güzel ilkbahar rotalarından Kaz Dağları’nı, Kadim Şehirler sayfamızda ise Ustrumca’yı keşfe çıkıyoruz.

Çekmeköy’ün kıymetli gençleri;

Bu ay takvimimizde bir dini, bir de milli bayramımız var. Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı kutluyor ve ailenizle, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz nice bayramlar diliyorum. Ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, yani sizin bayramınızı canı gönülden tebrik ediyorum. Gelecek sayımızda görüşmek üzere…

 • Tüm Arşiv

  Tüm dergileri incelemek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız

  Daha Fazla
 • Dergide Bu Ay

  Dergi teneffüsteki son ayın içeriklerini incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Bulmacayı Çöz !

  Hemen ödüllü bulmacayı çözerek şifreyi gönder ve ödülleri kazan.

  Daha Fazla