Çekmeköy Belediyesi | Dergi Teneffüs - Sinema Bi'mola

Sinema Bi'mola

9 ay önce
Sinema Bi'mola

KESİŞME: İYİ Kİ VARSIN EREN

2017’de Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatlarını konu alan film, Bülbül’ün doğum gününde vizyona giriyor. TRT ortak yapımı filmde; Eren Bülbül’ü Rahman Beşel, Ferhat Gedik’i ise İsmail Hacıoğlu canlandırıyor. Çekimleri Maçka’da gerçekleştirilen filmin senaryosunu Özer Feyzioğlu, Mert Dikmen ve Alper Uyar kaleme aldı.

Yönetmen: Özer Feyzioğlu

 VİZYON TARİHİ: 1 Ocak 2022

Tür: Biyografi-dram

 

MORBIUS 

EJared Leto’nun başrolünü oynadığı filmde; Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntemle tedavi etmeye çalışır. Elektroşok terapisi ve vampir yarasalarını kullanan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Vampire dönüşen Morbius’un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık gün ışığına çıkması imkansızdır. Morbius, tüm bunların yanında insanüstü birçok güce de sahip olur.

 

Yönetmen: Daniel Espinosa 

 VİZYON TARİHİ:  28 Ocak 2022 

Tür: Fantastik/korku

 

355

Jessica Chastain, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Diane Kruger ve Lupita Nyong’o gibi ünlü oyuncularıyla dikkat çeken film; uluslar arası ajanların maceralarını perdeye taşıyor. Çok gizli bir silah paralı askerlerin eline geçer. Usta bir kadın CIA ajanı, silahı geri almak için üç ajanla güçlerini birleştirir. Ama gizemli bir kadın onun her hareketini izlemektedir.

 

Yönetmen: Simon Kinberg

 VİZYON TARİHİ:  14 Ocak 2022    

Tür: Aksiyon-casusluk

 • Tüm Arşiv

  Tüm dergileri incelemek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız

  Daha Fazla
 • Dergide Bu Ay

  Dergi teneffüsteki son ayın içeriklerini incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Bulmacayı Çöz !

  Hemen ödüllü bulmacayı çözerek şifreyi gönder ve ödülleri kazan.

  Daha Fazla